آژانس مسافرتی ققنوس

آژانس مسافرتی ققنوس

آژانس مسافرتی ققنوس

آژانس مسافرتی ققنوس

معرفی آژانس هواپیمایی ققنوس

نام ققنوس در عرصه صنعت گردشگری کشور نامی آشنا و برندی خوش نام مخصوصاً برای گردشگران حرفه ای و خوش سلیقه ای که به سفر نه تنها به عنوان یک تفریح بلکه به عنوان بخش قابل توجهی از زندگی روزمره که از اهمیت ویژه نیز برخوردار است نگاه می کنند. آژانس مسافرتی ققنوس با بیش از 33 سال سابقه فعالیت در این صنعت، به عنوان تنها آژانس دارای گواهینامه حمایت از مصرف کنندگان برگ زرین دیگری را در کارنامه خود ثبت نموده است.

ارائه تورهای متنوع داخلی و خارجی از جمله تورهای اروپایی، آسیای جنوب شرقی، آفریقای جنوبی و آمریکای جنوبی از مهمترین خدمات آژانس مسافرتی ققنوس می باشد. رزرو هتل های مجلل در سراسر جهان با امکان پرداخت آنلاین ریالی نیز از دیگری خدمات قابل توجه این آژانس بوده و سفری فارغ از هرگونه فکر و خیال برای جایابی در شهر مقصد را نوید می دهد.

از دیگر مشخصه های آژانس مسافرتی ققنوس دارا بودن نمایندگی رسمی کشتی بسیار مجلل و زیبای استار کروز است. تصور سفر با هتلی مجلل و شناور برای هر گردشگری خاطره انگیز و رویایی است مخصوصاً که این هتل شناور با امکانات ویژه و کادر حرفه ای مانند استارکروز باشد. درا بودن نمایندگی کشتی رانی نروژ در ایران نیز از مزایای آژانس مسافرتی ققنوس است که این آژانس را در فهرست بهترین های گردشگری در ایران قرار می دهد.

اگر به دنبال سفری بدونه دغدقه و با خیال آسوده هستید و یا برای شرکت در کنفرانس و سمینارهای خارجی عازم کشورهای دیگر می شوید حتماً به آژانس مسافرتی ققنوس هم سری بزنید و مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد

فهرست خدمات و شعبات آژانس ققنوس

Failed to load licensing components!

Please RE-INSTALL / REPAIR Module! DO NOT UNINSTALL MODULE which will cause unrecoverable data loss!

کروکی دفتر مرکزی آژانس مسافرتی ققنوس

تورهای آژانس مسافرتی ققنوس

خرید و فروش رادیو قدیمی و کالای آنتیک

 

سئو و بهینه سازی سایت

Web Analytics