تور آنتالیا

اخبار، رویدادها و اطلاعات گردشگری تور آنتالیا

شهر آنتالیا؛ جاذبه های گردشگری، مراکز تفریحی، هتل ها و مراکز خرید آنتالیا

شهر آنتالیا؛ جاذبه های گردشگری، مراکز تفریحی، هتل ها و مراکز خرید آنتالیا

شهر آنتالیا؛ جاذبه های گردشگری، آثار باستانی آنتالیا، قایق سواری، موج سواری، مراکز تفریحی، هتل ها و مراکز خرید آنتالیا در کشور ترکیه

از جاذبه های این شهر ساحلی پلاژها و مکان های اختصاصی ورزش های آبی مانند اسکی روی آب، قایق سواری و موج سواری، ... امکانات جذاب ورزش های زمستانی هم که بیشتر در منطقه ساکلی کنت و "یی داغلاری" می باشند ..... سواحل معروف و پلاژهای زیبای آنتالیا را در "لارا" و "کنی آلتی" و "کارپوزکالدیران" .... منطقه ای زیبا با آب های شفاف و زلال و سواحل سنگریزه و شنی ... رستوران ها و هتل های 3 و 4 و 5 ستاره ... آبشار های پله ای دودن ... غار کارانین .. ...

یکشنبه, 14 تیر,1394/نویسنده: Anonym/تعداد مشاهده (10580)/نظرات (0)/ امتیاز مطلب: 4.5
RSS

معرفی شهر ساحلی آنتالیا در کشور ترکیه

به جرات می توان شهر آنتالیا را یکی از سه شهر پر طرفدار توریست هایی دانست که برای سفر، کشور ترکیه را انتخاب می نمایند. علیرغم قدمت این شهر که تا 5 هزارسال برآورد می شود شهرت آن بیشتر به خاطر سواحل زیبای آن با امکانات نسبتاً مطلوب و هزینه اقامت مناسب است که این شهر را به یکی از محبوب ترین سواحل اروپایی برای توریست های خارجی بدل کرده است. داشتن تعداد زیادی اقاماتگاه و هتل باعث شده حتی در شلوغ ترین فصول سال هم برای کسی مشکل پیدا کردن اقامتگاه مناسب وجود نداشته باشد. کافی است کمی از ایده ال های خود را کنار بگذاریم، در اینصورت ظرف مدت کوتاهی به هتل مناسب خواهیم رسید.

یکی دیگر از جاذبه های توریستی و گردشگری شهر ساحلی آنتالیا امکان انجام ورزش های آبی مانند اسکی روی آب، قایق سواری و موج سواری است که همگی از ورزش های پر هیجان و جذاب می باشند. این امکانات جذاب بیشتر در دو ساحل معروف شهر یعنی "لارا" و "کنی آلتی" قابل استفاده هستند.

همچنین مراکز خرید و بازارهای رنگ وارنگ آنتالیا از جمله جذابیت ها آن به شمار می رود. وجود شهروندان اغلب جوان و خونگرم و مهمان نواز در کنار رستوران های متنوع با صدای آرام بخش امواج دریا تصویر بی بدیلی را بوجود می آورد که بی شک در یاد و خاطر هر مسافری باقی می ماند.

پارک آبی و پارک جنگلی نیز در آنتالیا وجود دارد که این ها را می توانید در ساحل کنی آلتی پیدا کنید و از امکانات آنها نهایت لذت را ببرید. اما مراکز دیدنی این شهر به سواحل و فروشگاه های آن ختم نمی شود. اگر مقداری از شهر دورتر شویم با مناظر زیبای دیگری روبرو خواهیم شد از جمله آبشار بسیار زیبای "دودن" که در ده کیلومتری آنتالیا به سمت شرق واقع شده است.

تور آنتالیا - فهرست تورهای آنتالیا

خرید و فروش رادیو قدیمی و کالای آنتیک

 

سئو و بهینه سازی سایت