تور رومانی

صنعت توریسم و رومانی

کشور رومانی؛ کوهنوردی، اسکی، ساحل بکر، چشمه های آب گرم رومانی

رومانی کشوری کوچک در جنوب شرقی اروپا با جمعیتی کمی کمتر از 20 میلیون نفر است. و جود کوهستان های شرق اروپا معروف به ترانسیلوانیا برای دوستاران ورزش اسکی فضای مناسب را فراهم آورده است. این کوهستان همچنین در تابستان پذیرای کوه نوردانی است که به کوهپیمایی علاقه دارند. مجاورت مرزی با رود دانوب و دلتای دانوب و سواحل بکر و زیبای دریای سیاه به همراه مراکز درمانی با آب معدنی از دیگر جاذبه های توریستی رومانی می باشد.

آثار باستانی رونسانس، پاریس کوچک، مراکز فروشگاهی مدرن و سنتی رومانی و مهمان نوازی مردم رومانی

وجود تعداد بسیاری کلیسا، قلعه ها، کاخ های قدیمی و کم نظیر که بیشترشان مربوط به دوران رونسانس می باشند نیز بر جاذبه های رومانی می افزایند. بخارست پایتخت رومانی و مهمترین شهر این کشور از نظر سیاسی و اقتصادی است.

با توجه به کپی برداری هایی که در ساختمان ها و بناهای بخارست از روی شهر پاریس صورت گرفته از جمله بنای طاق نصرت به آن پاریس کوچک هم گفته می شود. این شهر به جرات یکی از زیباتیرن شهرهای اروپای شرقی است. در بخارست هم مانند اغلب شهرهای مهم دنیا مراکز و فروشگاه های مدرن در کنار بازارهای سنتی دیده می شوند. وجود تعداد زیادی آب گرم طبیعی که خواص درمانی به خصوص برای بیماری های روماتیسمی، قلب و عروق، معده، کلیه و کبد و اعصاب دارن باعث شده تعداد زیادی تویست در سال برای استفاده از این چشم های آب گرم به رومانی سفر کنند. یکی از مهمترین خصوصیات رومانی مهمان نوازی و خوشرویی مردم این کشور است به گونه ای که یک سر و گردن از سایر کشورهای اروپایی بالاتر قرار می گیرند. وجود آثار طبیعی و باستانی متعدد در سارسر این کشور باعث شده همه شهرهای آن دارای پتانسیل گردشگری باشند.

فهرست تورهای رومانی: قیمت، رزرو، مشخصات و آژانس های ارائه دهنده تورهای رومانی

خرید و فروش رادیو قدیمی و کالای آنتیک

 

سئو و بهینه سازی سایت