تور یونان

معرفی اجمالی تور یونان؛ آثار باستانی و مکان های توریستی یونان

کشور باستانی یونان

یونان کشور نه چندان بزرگ در جنوب شرقی اروپاست که از نظر جغرافیایی در مرز بین سه قاره آسیا، اروپا و آفریقا واقع شده است. نام این کشور برای ما تداعی کننده فلسفه و نمایشنامه نویسی و تئاتر است چرا که بزرگترین فلاسفه جهان در این کشور متولد شده اند. سقراط، بقراط، ارسطو و افلاطون نامدار ترین این فلاسفه هستند. قدمت تاریخ تمدن در این کشور آن را به مهد تمدن غرب تبدیل نموده است.

بناهای تاریخی و آثار باستانی یونان

برای هر توریست خارجی که به دنبال یافتن اماکن کهن و آثار باستانی است، یونان یک کشور ایده آل است. به ندرت در کشوری می توان این همه آثار باستای به جا مانده از دوران کهن را مشاهده کرد. غول رودس که تندیسی از خدای خورشید یا هلیوس است و به عنوان یکی از عجایب هفتگانه جهان به شمار می رود بنای باستانی بیزانس در شهر تسالوینکی آکروپولیس در آتن پایتخت یونان که به نماد ملی یونان نیز شهرت یافته پیتاگوریون که بندری باستانی می باشد. صومعه هوسوس لوکس با قدمت هزارساله که نیایشگاهی تاریخی بوده در اطراف شهر دیستومو اپیداروس که شهر کوچکی بوده در یونان باستان مجموعه کلیسایی متورا، نیایشگاه دلفی، صومعه یوحنا و ده ها بنا و شهر و مکان تاریخی دیدینی دیگر که همگی دست به دست هم داده اند تا یونان را به بهشت گردشگران باستانی تبدیل کنند. ولی این تمام توان یونان برای جذب توریست نیست.

سواحل زیبا برای توریست های یونان

سواحل این کشور زیبا نیز با آغوش باز پذیرای گردشگران و توریست هایی است که سواحل و زیبایی های آنرا به اماکن باستانی ترجیح می دهند. ساحل ناواجیو که یکی از زیباترین سواحل دنیاست از جمله این مکانهای توریستی است که از استقبال بالای گردشگران جهان برخوردار است. جزیره زیبای کرت هم که با طبیعت شگفت انگیز و سواحل زیبا علاوه بر داشتن بناهای باستانی و قدیمی همه نوع ذائقه توریستی را یکجا در خود جمع نموده است از دیگر مکان های جذاب توریستی است.

فهرست تورهای یونان؛ قیمت و مشخصات تور یونان از آژانس های مختلف

خرید و فروش رادیو قدیمی و کالای آنتیک

 

سئو و بهینه سازی سایت