تور فرانسه

معرفی مختصر تور فرانسه؛ شهرهای توریستی و مکان های گردشگری در فرانسه

جغرافیای کشور اروپایی فرانسه

فرانسه کشوری نسبتاً بزرگ به شکل شش ضلعی در غرب اروپا که به عنوان سومین کشور بزرگ اروپا از نظر وسعت شناخته می شود. با جمعیت حدود 67 میلیون نفر از پتانسیل های نیروی کار خوبی برخوردار می باشد. فرانسه از قرن نوزدهم به بعد همیشه به عنوان کشوری قدرتمند و تاثیر گذار در جهان شناخته شده است. پاریس پایتخت این کشور، به مهد آزادی شهرت دارد و چشم اندازها و مکان های گردشگری در فرانسه و به خصوص شهر پاریس به اندازه ای است که این کشور را با 83 میلیون گردشگر در سال به یکی از قطب های گردشگری جهان و جذاب ترین کشور از نظر تعداد گردشگر در جهان تبدیل نموده است.

فرانسه کشوری با ساحل های زیبا

فرانسه با بهره بردن از دو مرز ساحلی وسیع یکی در جنوب با دریای مدیترانه و دیگری در غرب با اقیانوس اطلس از پتانسیل بالای توریستی برای سواحل زیبایش برخوردار شده است.

مهمترین شهرهای فرانسه و جاذبه های توریستی آن

شهرهای مهم این کشور اروپایی شامل پاریس، برردو، بندرمارسی، لیل، لیون، مونپلیه، استراسبورگ، نانت، نانسی، نیس و تولوز می باشد که هریک جذابیت های خود را دارند. برج ایفل و موزه لوور در پاریس را کمتر کسی است که نشناسد. خیابان شانزه لیزه، کلیسای نتردام، تاق پیروزی و کاخ ورسا نیز هرکدام از شهرت بالای جهانی برخوردارند. وجود این بناها در کنار ده ها ساختمان و موزه و پارک و ... دیگر پاریس را به حق از جذاب ترین شهرهای فرانسه نموده است.

لیون دیگر شهر زیبای فرانسه است که به شهر ابریشم و همچنین پایتخت آشپزی فرانسه معروف است. چشم اندزهای زیبا در درون و بیرون شهر جاذبه های فراوانی برای مسافران لیون به ارمغان می آورد. کلیساهای زیبا همراه با پارک ها و هتل های مجهز و لوکس نوید بخش آرامش و رفاه توریست هایی است که به این شهر از فرانسه سفر می کنند.

شهر ساحلی نیس که برای توریست هایی که عاشق شنا و حمام آفتاب هستند یک بهشت واقعی است. رستوران های بی نظیر نیس برای گردشگران این شهر پذیرایی شاهانه ای را تدارک دیده اند. کارناوال معروف نیس هم که در فوریه هر سال در خیابان های نیس برگزار می شود جاذبه دیگری است برای این شهر زیباست. آب و هوای معتدل و مدیترانه ای نیس باعث شده تا در تمامی فصول سال شهر مملو از توریست های خارجی باشد. سایر شهرهای فرانسه هم هر یک به نوبه خود جذابیت های خاصی دارند که بهتر است با کمک تور خود بیشتر از این جذابیت ها مطلع شوید.

تورهای فرانسه

خرید و فروش رادیو قدیمی و کالای آنتیک

 

سئو و بهینه سازی سایت