تور هند

معرفی کشور و تور هند؛ آثار باستانی و شهرهای توریستی هندوستان

معرفی مختصر هندوستان

کشور هند با بیش از 1.3 میلیارد نفر جمعیت به عنوان دومین کشور از نظر جمعیت با تنوع بینظیر ادیان و فرهنگ های مختلف و همچنین آب و هوایی متنوع در واقع بهشت گردشگری به حساب می آید. کم نیستند گردشگرانی که معتقدند کسی که کشور هندوستان را ببیند انگار تمام دنیا را دیده و کسی که هند را ندیده باشد انگار نیمی از جهان را ندیده است.

موقعیت جغرافیای هند و وجود رشته کوه هیمالیا که بلندترین کوه های جهان را در خود جای داده باعث شده هندوستان دارای بارشهای باران بسیار خوب باشد و به یمن این بارش ها است که جنگل های سرسبز و انبوه در سرتاسر هند مشاهده می شود. همچنین تنوع آب و هوایی آن از شمال همیشه پوشیده از برف تا جنوب گرم و مرطوب به هندوستان ویژگی آب و هوایی کم نظیری را داده است.

شهرها و جاذبه های گردشگری در تور هندوستان

شهرهای مهم هند بسیارند که از آن جمله می توان به شهرهای بمبئی، دهلی، کلکته، مدرس، بنگلور، حیدرآباد، اگرا و میسور اشاره کرد.

مهمترین مسئله و جاذبه گردشگری هندوستان هزینه های پایین گردشگری در این کشور نسبت به دیگر کشورها می باشد. ولی این موضوع باعث نمی شود از بقیه جاذبه های آن بگذریم، زیرا مکانهای دیدنی بیشمار این کشور حتی اگر هزینه های اقامت بالا هم داشتند مانع جذب گردشگران نمی شود.

بندر گوا که منطقه فوق العاده زیبایی است با سواحل شنی وسیع، زیبا، آرام و لذت بخش، طبیعت سبز با نخل‌های زیبا سواحل و مراکز تفریحی ساحلی و امکانات مطلوب گردشگری با هزینه نسبتا کم از مهمترین عوامل جذب گردشکران به این منطقه است.

خلیج بنگال با سواحل بی نظیرش را فقط باید دید، در واقع برخی از زیبایی ها آن قابل وصف نیست و فقط باید آنرا دید.

خانه های قایقی زیبا و دنج در آب های کِرالا محیطی آرام و باصفا را به میهمانان عرضه می دارد و محل مناسبی برای اقامت بازدیدکنندگان می باشد.

غارهای بلوم که غارهایی طبیعی در زیر زمین هستند و جریان مداوم آب های زیرزمینی، گذرگاه های طویل،اتاق های جادار و سرسراهای زیبا در این غارها که زیبایی آن ها را دو چندان کرده است.

لاکشادویپ بخشی از شبه قاره هند است که از تعدادی جزیره در دریای عربی تشکیل شده است و شما می توانید آرامشی وصف ناشدنی را با زیبایی های طبیعی و باورنکردنی در سواحل آن تجربه کنید.

سواحل مرجانی شگفت انگیز، زیبایی های چشم نواز و امکانات رفاهی مجموعه ای جذاب را برای بازدیدکنندگان خلق کرده که است.

تورهای هندوستان

خرید و فروش رادیو قدیمی و کالای آنتیک

 

سئو و بهینه سازی سایت