تور بالی

معرفی تور بالی؛ اطلاعات توریستی و راهنمای سفر به بالی

معرفي مختصر جزيره بالي

بالی نام جزیره ایست کوچک که قسمتی از خاک کشور اندونزی محسوب می شود. وجود این جزیره در محل تلاقی دو اقیانوس آرام و هند و موقعیت جغرافیایی آن باعث شده آب و هوای این جزیره شرایط خاصی داشته باشد به گونه ای که دمای آن در تمامی فصول سال بین 24 تا 31 درجه در نوسان است، بدین ترتیب در تمامی طول سال شما می توانید سفر به جزیره بالی را در مسافرت های توریستی خود قرار دهید

مزایای بالی برای توریست ها

مناطق جنگلی زیبا، مزارع سرسبز و مزارع پلکانی برنج در کنار سواحل بسیار دیدنی با سایبانی از نخل های برافراشته و آبشارها و رودخانه های جاری در این جزیره به آن نمای ویژه و خاصی بخشیده به گونه ای که به عنوان پنجمین ساحل زیبای جهان در سازمان ملل ثبت گردیده است.

از همه این جلوه های طبیعی که بگذریم مناطق و مکان های دیدنی بیشماری در این جزیره به چشم می خورد مانند: پارک آبی واتریوم، پارک فیل ها، موزه بالی که مملو از صنایع دستی رنگارنگ و مجسمه های زیبا، معبد مادر، معبد لوط، معبد پوراتامون ایون، آتشفشان کینتامانی فقط بخشی از اماکن دیدنی بالی هستند.

منطقه اوبد با جنگل های زیبا و مزارع پله کانی بقرنج و ده ها منظره جالب و دیدنی دیگر، همچنین سواحل نوزادوآ با هتل های مدرن و مناظر دیدنی یکی از مناطقی است که جاذبه های توریستی بیشماری را در خود جای داده که اگر بخواهید از تمام این مناظر دیدن کنید حتماً نیاز به یک بلد یا استفاده از خدمات تور خواهید داشت. کار به این دیدنی ها ختم نمی شود شما اگر اهل ورزشهای پر هیجان هستید بالی برای شما امکان غواصی در زیر آب های شفاف ساحلی و همچنین بانجی جامپینگ که ورزشی خاص و سرشار از هیجان است را نیز می توانید در جزیره بالی انجام دهید.

تورهای بالی

خرید و فروش رادیو قدیمی و کالای آنتیک

 

سئو و بهینه سازی سایت