تور چین

تور چین؛ معرفی چین، شهرهای توریسیتی، آثار باستانی و مکان های گردشگری چین

معرفی مختصر چین

با شنید نام کشور چین برای هر کسی عباراتی مانند یکی از کهن ترین تمدن های ثبت شده در تاریخ و پهناور ترین کشور جهان و البته پر جمعیت ترین کشور با حدود 1.5 میلیارد نفر جمعیت تداعی می شود. نکته جالب در مورد گردشگری و تور چین این است که جزو معدود کشورهایی است که گردشگران در آن علاوه بر گردشگری به کار تجارت هم مشغول می شوند، این موضوع به خاطر تنوع محصولات و هزینه پایین تولید در چین است بخصوص گردشگران ایرانی که خرید از چین را بسیار مغتنم می شمارند از این موضوع بسیار بهره می برند.

کشور چین دارای چشم‌انداز طبیعی متنوع و بی شماری است که البته با توجه به پهناوری آن قابل پیشبینی است، از استپ‌های جنگلی و بیابان‌هایی چون گبی و تکله‌مکان در ناحیهٔ خشک شمالی نزدیک به مغولستان و سیبری روسیه گرفته تا جنگل‌های گرمسیری در سرزمین‌های مرطوب جنوبی نزدیک به ویتنام، لائوس و برمه. مناطق غربی کشور چین ناهموار است و رشته ‌کوه‌های هیمالیا و تیان شان مرز طبیعی آن را با هند و آسیای میانه ترسیم می‌کنند.

دیوار چین

یکی از بزرگترین و پر بازدیدترین نقاط گردشگری چین و جهان است. که در طول مرز این کشور با مغولستان گسترده شده است. می گویند بزرگی این دیوار به اندازه ای است که از کره ماه هم قابل رویت است. صنایع دستی به خصوص فراورده های چوبی و صنایع معدنی و به خصوص تولیدات صنعتی از دستاوردهای گردشگران چین می باشد.

تورهای چین

خرید و فروش رادیو قدیمی و کالای آنتیک

 

سئو و بهینه سازی سایت