تور قشم

معرفی تور قشم: مراکز تفریحی و گردشگری قشم

معرفی جزیره قشم

بی شک بزرگترین جزیره موجود در آبهای جنوبی کشور از خلیج فارس تا دریای عمان، جزیره قشم است که از طبیعتی شگفت انگیز و کم نظیر برخوردار می باشد. آنقدر عجیب و شگفت انگیز که اصلاً این جزیره را جزیره عجایب هفت گانه می نامند.

جزیره قشم علاوه بر چشم اندازهای زیبا و دل نواز به خاطر اینکه جزو مناطق آزاد می باشد برای خرید بسیار مناسب است و برخی از هموطنان ما با خرید محصولات خارجی از این جزیره و انتقال و فروش آنها در شهر خود، امرار معاش می کنند. برای این منظور بازارها و پاساژهای نسبتاً مدرن و زیبا در کنار بازارچه های محلی این جزیره برپا شده تا گردشگران راحت تر بتوانند محصولات مورد نیازخود را تهیه نمایند.

اماکن توریستی و گردشگری جزیره قشم

از دیدنی های جزیره قشم می توان به سواحل شنی زیبا، غار نمکدان که طویل ترین غار نمکی در دنیا است و بیشتر از ۶ کیلومتر طول دارد، تنگه چاهکوه قشم که تنگه ای جالب و شگفت انگیز می باشد، با دالان ها و حفره ها و شکل های جالبی که در دیواره های آن دیده می شود و نظر هر بازدیدکننده ای را به خود جلب می کند. تنگه چاهکوه قشم که پدیده ای از فرسایش و تخریب سنگ های رسوبی زمین می باشد. دره ستارگان جزیره قشم که مردم بومی ناحیه به آن "دره ستاره افتاده" یا "استاره كفته" هم نام داده اند و جنگل های دریایی (جنگل حرا) هم که یكی از عجیب ترین جنگل های دنیا هستند. در این جنگل ها درختانی در ناحیه جذر و مدی زیست می كنند و از آب شور بهره دریا سیراب می شوند. عجیب تر اینكه گاهی بیشتر قسمت های این درختان به زیر آب دریا فرو می رود اما همچنان به حیات خود ادامه می دهند، اشاره نمود.

تنوع جانوری جزیره قشم نیز به نوبه خود بسیار جذاب و قابل تعمل است. فلامینگوهای مهاجر، لاک پشت دریایی، دلفین های زیبا و بازی گوش، ماهی های رنگارنگ دریایی و ... همگی به چشم اندازهای بی نظیر جزیره می افزایند. ولی یادتان باشد به دلیل موقعیت جغرافیایی این جزیره تابستان های آن بسیار گرم و مرطوب است و دما در بسیاری از روزهای تابستان تا بالای 40 درجه سانتیگراد هم می رسد، پس بهترین فصل برای مسافرت به این جزیره از اواسط فصل پائیز تا اوایل فصل بهار می باشد.

تورهای قشم

خرید و فروش رادیو قدیمی و کالای آنتیک

 

سئو و بهینه سازی سایت